Kameralne przyjęcia kulinarne
 • Przysmaki kuchni
  polskiej, węgierskiej
  i żydowskiej

 • Kameralne spotkania
  kulinarno-artystyczne
  i okolicznościowe

 • Przytulne miejsce
  na rodzinne przyjęcia
  do 35 osób

Tradycje Kulinarne
 

Urocza posiadłość

Posiadłość zlokalizowana jest
w zacisznej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Otoczona bogatą szatą roślin leśnych i ogrodowych. Niedaleko znajduje się pętla autobusowa linii: 716 i 717.

 

Przysmaki

Jedyne miejsce w Pruszkowie
i tej części Mazowsza, gdzie serwowane są potrawy kuchni polskiej, węgierskiej i żydowskiej, jednych z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych kuchni na świecie.

 

Domowa atmosfera

Zapraszamy w urocze miejsce,
gdzie można smakować potraw, sporządzanych wg przekazywanych z pokolenia na pokolenie rodzinnych receptur i słuchać tradycyjnej muzyki granej na żywo.


Kameralne Przyjęcia Kulinarne

Niezapomniane uroczystości w gronie bliskich i znajomych.


Oddajemy do Państwa dyspozycji urocze miejsce, w którym będzie można smakować naszych potraw, sporządzanych wg przekazywanych z pokolenia na pokolenie rodzinnych receptur i słuchać tradycyjnej muzyki granej na żywo.
Jedyne miejsce w Pruszkowie i tej części Mazowsza, gdzie serwowane są potrawy kuchni polskiej, węgierskiej i żydowskiej, które są jednymi z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych kuchni na świecie.
Nierozłącznie gotowaniu towarzyszyło rodzinne muzykowanie na fortepianie, skrzypcach czy akordeonie, które pragniemy Państwu zaprezentować podczas smakowania.
Chcielibyśmy, aby było to miejsce kameralnych spotkań kulinarno-artystycznych, okolicznościowych, rodzinnych; miejsce wymiany doświadczeń kulinarnych, artystycznych dające możliwość sięgnięcia po potrawy gotowane z duszą i z myślą o osobach kochających dobry smak i aromat; miejsce gdzie można by przygotować własnoręcznie daną potrawę pod okiem doświadczonego kucharza i posłuchać niezwykłego brzmienia fortepianu, skrzypiec, harfy i innych instrumentów.


Nasz adres

Tradycje Kulinarne
ul. Bąki 17a
Pruszków/Piastów
tel.:
e-mail:

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą
OFERTA

© 2024 Tradycje Kulinarne

Web design: PASSJA.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone   |   Jesteś: osobą odwiedzającą tę stronę